2018.12.31. 00:10
Sziasztok!
Gondoltam ismt rok pr sort arrl, hogy mi is trtnt velem. Igazbl semmi XD A hangulatom tovbbra is ingadoz, egyik percben legszivesebben kirohannk a vilgbl, msikben meg minden tk oks...Viszont kzben sajnos rm jtt valami torok fjsos szarsg.
Tegnapeltt reggel arra bredtem, hogy kicsit nehezen llegzek s ki van szradva a torkom, meg fj. Azt gondoltam, hogy mivel a htamon aludtam, biztos csak kiszradt a torkom s ez a baj, de miutn ittam reztem, hogy be van dagadva ktoldalt a mandulm...A nap tovbbi rszben egyre jobban gyengltem, elkezdett fjni a brm, ami nlam mindig lzat igr. Estefele muszj volt lefekdnm kicsit, mert lmos is voltam, meg csak szdelegtem a lbamon, fjt mindenem, rzott a hideg. Persze mikor felkeltem mr a fejemen is reztem, hogy forr vagyok s ht hemelkedsem volt. Azta meg jn-megy a lzam, pl. reggel 38,1 volt. Szedem a gygyszert, az segt, most mr kicsit jobban rzem magam, nem vagyok olyan fradt stb. Khgk, kicsit fj mg a torkom s a nyelcsvem.
szintn nem tudom, hol hlhettem meg, mert itthon voltam mindvgig, csak egyetlen egy alkalommal voltunk kint estefel a vrosban stlni egyet, de nem volt hideg, n sem fztam, meg slam is volt. Hideget nem ettem, se nem ittam, szval szerintem a sok ember kztt kaphattam el valamit a levegbl...
n meggygyulok, az nem egy problma, sokig nem lehet gyban tartani, mikor dolgozhatnkom van. Ma is varrtam egy cuki ruhcskt Chiharunak. Mg nincs teljesen ksz, de remnyeim szerint holnap befejezem. Kszlk arra, hogy ha vgre havazna jra egy kicsit s kimehetnk vele fotzkodni. Amint vgzek az ruhjval meg akarok varrni egy j MH ruht is, amihez szintn nem rtana egy kis h, ezt a kpet majd a januri naptramra sznnm.
Vglis minden oks lenne gy nagyjbl, csak most a legnagyobb gondunk az, hogy a macsknk, Jack, is lebetegedett. Vagy 2 napja nagyon levert, folyton csak alszik s alig eszik valamit. Nem tudjuk elkpzelni, hogy mi trtnhetett vele egyik naprl a msikra :( Mskpp egy viszonylag aktv cica, aki imd enni. Benti cica, mivel tmbhzban lakunk, szval kizrva, hogy valami tilos evett volna. 2 dologra gyanakszunk igazbl: 1. nem megy a gyomra, szval lehet megfogta valami s ht egy ilyen helyzet mindenki elkeserthet szerintem... 2. neki problmi vannak a fogacskival s fognyvel is, kezeljk kenccsel, de nem igazn hasznl. Holnap akarjuk vinni az llatorvoshoz, hogy ha nyiva van a rendel, remlhetleg. Kivncsi leszek mit mond majd.
Az elkvetkezend napokban szmthattok majd friss kpekre a Gyjtemnyeim trhza rszben, meg valszeg megrom mr vgre az utols cska piac haul bejegyzsem is. Viszont szeretnk ismt ksznetet mondani a sok-sok ltogatnak s a megdlt ltogatottsgi rekordnak *-* Nagyon drgk vagytok, csak rhatntok tbben is a chatbe XD Szeretnk trsalogni az olvasimmal :)
|
2018-12-30 v |
325 |
  |
|
2018-12-29 szo |
305 |
  |
|
2018-12-28 p |
305 |
  |
|
2018-12-27 cs |
286 |
  |
|
2018-12-26 sze |
283 |
  |
|
2018-12-25 k |
311 |
  |
Ja s valszeg ez az uccs bejegyzs erre az vre, sajnlom, hogy nem valami vidmabb hangulat :( BUK mindenkinek!

Bj-Lydia